Ati_66 Creative Commons License 2018.08.05 0 0 194037

Szerintem ezt csak a verseny utáni fáradtság mondatta vele valamikor közvetlenül a verseny után. 

A film első részében arról beszél, hogy a kitűzött célok motiválják és adnak erőt a szükséges edzésmunka elvégzéséhez.

Verseny közben elhangzott tőle, hogy nem kíván visszamenni.

Utána, egy verseny után felvett részben, már arról beszél, hogy nem kifejezetten helyezésért, de egy jobb idő eredményért visszamenne. 

Szerintem a vágás miatt lett ilyen kicsengésű a vége. Nekem furán jön ki, hogy sajnálja, hogy nem a saját örömére fut hanem a versenyekért, ez már motiváció hiánynak tűnik, pedig film közben kiderült van új célja a verseny után, megjavítani a tavalyi idejét. 

Lehet azt akarták ezzel a résszel kihangsúlyozni, hogy mennyi áldozattal jár ilyen szinten sportolni ilyen távokon csupán hobbiból, de akkor is furcsa ez a befejezés. 

 

Nem tudom melyik interjút (ami nem a verseny helyszínén készült) mikor is rögzítették, de ha időrendben is az utolsó beszélgetés volt a zárszó, akkor ideje egy hosszabbat pihennie úgy gondolom és tényleg csak olyan távot és tempót futni amilyenhez kedve van.

 

Egyébként tisztelem az eltökéltségét és kitartását. Szerencsés adottságai vannak ami kiegészülve a kitartásával ilyen szintre emelete az ultrafutók között. 

 

 

 

Előzmény: Mr Long (194035)