budai10 Creative Commons License 2018.07.29 0 0 193852

Neked ez a mániád,hogy melyik módszer a hatásosabb egy alapozó edzést ne hasonlítsunk össze egy gyorsító edzéssel alapozó időszakban az alapozó edzés a hatásos.

Már írtam,hogy a StravistiX nekem nem bejövős nekem pontatlanul mér számítások beállítások ide vagy oda ezért lehet,hogy jól csinálod de te azt mondod,hogy neked jól mér elfogadom de akkor küld már le -20 -25-ig.

Hogyan?Csinálsz egy 30km lassú futást másnap pl 70km bringa 25 átlag tempóban vagy ahogy a pulzus adja másnap fingatós edzés majd pihenő következő nap 10km-15km emeltebb tempóban futás majd másnap 50km bringa majd következő nap pihenő vagy futás.(pihenőnap,bringás nap alatt még mehet testerősítő edzés is.)

Ez csak egy pl volt összedobva,hogy attól,hogy alacsony pulzusú edzéseket csinálsz még így is szét lehet csapni magad rendesen azért van az,hogy - 25 körül már lazítasz.Ha olyan edzett vagy akkor 2 hét alatt fog lemenni -25 re.

 

64+16+20% borul a meleg miatt azért, hogy alacsony pulzustartományban ne keljen szenvedve totyogni a  futásaid egy részét kiváltod bringával ezek ne regenerálós bringázgatások legyenek.

Előzmény: Spenót (193850)