O/O Creative Commons License 2018.07.23 0 1 193774

Sziasztok! Nagy az öröm, tegnapi futásommal gyógyultnak nyilvánítottam magamat. Szokásos 10 km-es futásom, amit már rendesen edzésnek futottam meg, teljesen rendben ment. 10 km 56:39 138 bpm 181 lépésfreki, 49,2-50.8 egyensúly (kicsit bicegős, de ez már jó) Jövő szombaton 6 km verseny, élesben is kipróbálom mire jutok vele :) Azért a héten pár gyorsítóval 4 percen belülre kéne vennem az ezreket. Van cél, van motiváció, nincs fájdalom, ez kell nekem! Hálás vagyok, hogy így alakult, kicsit észbe kaptam......

Ati (bicósok) lenne egy kérdésem.

 Futásnál teljesen rendben vagyok 5 perces tempótól 6:30-ig megvan a 180 lépésfrekvenciám. De bicón nemcsak az áttétel korlátoz, ahogy emelkedik, vagy szembe szél van, esik a fordulat, hiába váltok vissza (amíg tudok) nem tudom tartani,. lejtőn síkon, elvagyok 85-95 között, de igazából 85 körül már elváltanék. Ez természetes az ilyen pudingoknál, mint én vagyok?? Ugye az lenne az edzés lényege, hogy tartsam az alacsony 70-75% pulzust és 90 körüli fordulatot? Lejtő az én barátom, mint futásnál :)