Maylander Creative Commons License 2018.07.22 0 9 8982

Sziasztok! Anno fiatal koromban nekem is volt ilyen női bugyis történetem. Kb. 13 éves lehettem mikor felfigyeltem a csinos szomszédasszony szárítóra kiteregetett selyembugyijaira .Hát mondanom sem kell a fantáziám egyből beindult ,hogy milyen lenne 1-et elcsenni  és titokban felvenni már a gondolatától is felállt a farkam. Persze a bátorság nem volt elég nagy ,hogy átmenjek és kivitelezzem a tervem. De a vágy csak egyre nőt és nőtt míg egyszer csak rá szántam magam és sötétedés után átmásztam és le kaptam a szárítóról egy lila selyembugyit. Amit akkor éreztem az leírhatatlan volt mikor bevittem a szobámba és tudatosult bennem ,hogy ezt most fel fogom venni amire oly régen vágytam. Megjegyzem ez egy egész fenekes bugyi volt. Szinte mondhatom ,hogy akkor ez volt a leg erotikusabb érzésem. Úgy állt benne a farkam mint előtte még soha. Az érzés csodálatos volt mikor bele masztiztam .Akkoriban minden este felvettem ami kéjérzéssel járt és a végén persze maszti. 

Mikor kb 18 évesen beállt a rendes szex a csajokkal , teljesen elmaradt a bugyi utáni vágy. Mára már csak egy emlék maradt ,hogy ilyen is volt egyszer. Most már csak a nőkön szeretem a selyembugyit :)) 

Pl. így mint a képen :))