Cica2010 Creative Commons License 2018.07.22 0 3 1250

A hídnyitáshoz 900-1200 Rubel a hajójegy. hajnal 1 kor indul, a Téli Palotától. (lehet hogy máshonnan is.) Mi éjfél körül mentünk ki és még tudtunk jegyet venni. Kb fél háromra értünk vissza." Ezer" taxi várta a turistákat. A tömegközlekedést nem tudom, mi gyalogoltunk. Egyszer próbáltuk ki a metrót. Egy biléta 45 Rubel.

Rengeteg apró étkezőhely van. Az apartmanunk mellett volt egy  "café". Kávén kívül lehetett enni is. A borcs 105 Rubel volt.Többféle zöldséggel töltött tészta volt, 75-85 Rubel (egy leves után elég volt) Igaz mi keveset eszünk. Voltak saláták is , legalább 8-10 féle, 10 deka 75-85 Rubel. Édesség is volt több fajta, én turóval töltött sütit ettem, karamelizált tésztája volt, nagyon finom volt- talán 80 rubel volt. Az utcánkban volt egy "kisbolt" oda jártunk vásárolni. egy üveg szovetszkoja igrotszkoje pezsgő 300 rubel volt. Ásványvizet is, kenyeret, üdítöt, paradicsomot is ott vettünk.

Ami horror ár volt, Péterhofban vettem egy 3 decis ásványvizet 190 Rubelért. (muszály volt, mert a vitt víz elfogyott, és nagyon meleg volt)

Előzmény: Zoli_s80 (1248)