Roberto Coimbra Azevedo Creative Commons License 2018.07.21 0 0 2069

A mai nap (2018.07.21) jártam az aaa auto kereskedésben, mint esetleges vásárló, illetve a kereskedés "erőltetésére" bevittem egy kia rio 1.5 crdi 103000 km-rel (garantált) 2006. Magyarországi, első tulaj autót. Kérdezték, hogy eladásra vagy beszámításra vittem e? Mivel nem beszéltünk meg konkrétan semmit, nem is tudtam mit is válaszoljak rá. A lényeg, hogy átnézték, fotózták, kipróbálták. Röpke 2 órát töltöttem ott a semmiért. Mégpedig, mert 450 000 ft-t ajánlottak érte. Már jóval előtte elmondtam, hogy minimum 800 000 ft amiért odaadom. Különben be se üljünk a kocsiba. Ennek ellenére történtek a fotózások, stb. Aztán kinyőgték, hogy 450 000ft. Mondtam, hogy ne viccelődjünk már. Elment a kolléga, hogy mindjárt vissza jön. Így is történt, kb 3 perc múlva ért vissza. Rögtön 600 000 ft lett az ajánlott ár. Sarkon fordultam és kijöttem, hogy köszönöm, de én erre nem vagyok kíváncsi. Átmentem a másik irodába, ahol banki kamatokat, stb számolnak. Mivel ott volt leadva a jogsim, adókártyám az intézéshez. Itt is jött egy meglepetés.... Addig nem adják vissza a kártyáimat amíg nem beszélt velem egy ottani "góré" vagy akárki. Komolyan tiszta vicc!!!!!! Aztán az illető közölte, hogy a hölggyel aki segített nekem, hogy adja vissza a kártyákat, és annyi. Szóval a lényeg: Az hirdeti magáról a kereskedés, hogy 20% al többet adnak a kocsikért mint más kereskedések. Akkor mire lehet számítani? Egy ilyen kocsi 200 000 forintot ér? :-D Így én azt mondom, hogy aki teheti az ne menjen oda kocsit eladni, hacsak nem égetően kell a pénz. Amúgy még meg sem hirdettem az autót, de eladás alatt van .