Törölt nick Creative Commons License 2018.07.06 0 0 4758

A legtöbben tolerancia miatt hagyják abba a gyógyszer szedését, mert az sok kínt okoz! Nekem is szinte elviselhetetlen volt, nagyon szenvedtem tőle januárban és februárban! Én a frontint tavaly nov.-nen kezdtem el szedni, már 2 hét után már nagyon rosszul voltam tőle, nem jelentett semmit, remegtem, mint a nyárfalevél, nem tudtam aludni....stb... Az orvos azt mondta, hogy az a baj, hogy keveset szedek, emeljek a dózison. Megemeltem, 2 hónap múlva újra rosszul voltam, megint toleranciában voltam vele....Van aki 20-30 év év szedés után éli át ugyanezt, csak mindenki más és más tünetekkel. A facebookos benzos csoportokban vannak olyanok, aki 60-70 évesen kezdték el a kialakult tolerancia miatt csökkenteni a gyógyszerüket. Addig semmi bajuk nem volt vele...Vagy van akiknek volt, de nem tudatosult benne, hogy a panaszai hátterében nem önálló betegségek vannak, amiket az orvosok mégis önálló betegségként diagnosztizáltak, hanem a tolerancia tünetei, tehát gyógyszermellékhatás....Aztán az ilyen emberek sok esetben miután leteszik a gyógyszert, és 1-2 év múlva regenerálódik a szervezetük a benzó okozta károsodásokból, és sokan megszabadulnak ezektől az egyéb betegségektől is...

Előzmény: János55 (4757)