Vivi500 Creative Commons License 2018.07.06 0 0 25049

a gyógyszerszedés aggasztja.reméljük csak gondolatban. mondjuk egyik napról a másikra le sem tudja

tenni magától.nem? sztem azért az orvos nélkül nem meri letenni. de soha nem lehet tudni. inkább maradjon

így mint hogy felpörögrön és letegye. Azt hogy inkább depis arra értettem, hogy milyen típusú bipoláris.

Összességében az elmúlt éveket tekintve. meg nem súlyos, ahogy itt olvastam régebbi hozzászólásokat.

Hála istennek nem olyan vészes dolgai vannak/voltak. Pénzköltés, (pénz nála nem marad meg. Most is van

nagyobb összeg anyukájánál, rábízta nehogy elköltse.) túlzott jókedv, hazudozás, (dolgokat talál ki emberekről,)

nagy önbizalom, szexuális életéről nem tudni,sztem nincs, párjától elvált, de sok évig sehogyse voltak. de aki ránéz/rámosolyog

az szerinte akar tőle valamit. még az orvos is. aztán orrműtét terve, de ezt úgysem meri megtenni. Volt hogy 

spirált akart felrakatni, 0 szex mellett, mert hogy jön a változókor. pedig az még elég messze van neki, meg

ez nem indok. aztán meggondolta magát.  Irigy, hazudós, smucig,kavarós. De persze ezeket csak az látja aki jobban

megismeri.Amúgy elég óvatos, minden hülye ötletét nem mondja el mindenkinek csak maxszülőnek, testvérnek. Kb. 10 éve mindig másik munkát szeretne, de soha nem váltott. A külföldön megismert arab barátról nem is beszélve. Akihez kiköltözne gyerekestől. mondjuk erről lemondott, mert rájött hogy kivitelezhetetlen.

de még testiség sem volt köztük. Ezek az utóbbi években voltak. Aztán többet a hozzátartozók tudnak.

Amúgy meg rengetegszer rosszkedvű, depis. Sztem az a több.