olegnagy Creative Commons License 2018.06.27 0 0 16931

Ugyan nem a férfiakat nézem a swingerklubban, de eddig nem tűnt fel, hogy teli lett volna elhízott, gusztustalan pasikkal. Egy eset jut eszembe, 8 fős orgiához csatlakoztunk a tükrös szobában, az én ízlésemnek megfelelően teltek voltak a nők, és úgy tűnt, hogy a férfiakat sem fújja el egy kis szél, de nem tűntek túl kövérnek (mondjuk az sem biztos, hogy minden testrészről minden pillanatban meg tudtam volna mondani, hogy kihez tartozik :-) Olyan pasit egészen biztos nem láttam, akinek a hasa rálógott volna a pöcsére. Viszont emlékszem egy esetre, amikor egy 190 centis 30 körüli kigyúrt pali jött le két (részben szilikonos) cicababával. Ők mondjuk csak egymással voltak, amikor látóteremben voltak. Ez azért kivételes eset, átlagos emberek járnak klubokba.

 

A "gépies reszelés" viszont tényleg sokakkal probléma. Illetve nekünk annyiból nem probléma, hogy a feleségem pont azért szeret klubba járni, mert ott kap reszelést (is), de csak egy bizonyos mértékig jó. A legemlékezetesebb szerető pont egy gyengéd pasi volt, de ez sajnos ritka.

Előzmény: Rolexfan (16927)