Törölt nick Creative Commons License 2018.06.20 0 1 16884

Na végig olvastam...  :-)

Amivel full egyet értek, az csak a felfokozott izgalom.

 

Rol..:

Nálunk a totális ismeretlenség követelmény. "Haver" startolt Nőmre, azóta kiiktattam a társaságból.

Mégpedig azért, mert egy gátlástalan gyökér volt, és egyértelmű jelét adta, hogy mindent meg is tesz azért, hogy megkaphassa, mert bejön neki. Csajóca is jelezte, hogy ez zavaró, és hagyja abba. Nem tette. Én egyértelmű jelét adtam, hogy ha megpróbálja, baja lesz. Tehát pontosan tudom milyen az, amikor begőzölnek a csajodra. Te begőzöltél haver asszonyára, az vevő volt rá. Ez egy szituáció... Mások az erkölcsi normáink, nektek ez úgy belefért... Ha nekem bejön egy haver nője és kéri, kutya kötelességem megbaszni. Háth...  :-D Bocs, de nem bánom, hogy az életben nem fogunk találkozni, vagy beszélni többet!

 

Ribancozás... Szintén hasonló a vélemény: nálunk nem fér bele. Ismerünk igazi ribancokat.

Tisztában vagyunk a jelentéssel is. :-) De hogy Hölgy tagunk ilyenekkel azonosuljon, azt hogyan...? Miért kéne?

Mit mondanék arra a nőre aki vágyik több faszra? Nálunk nem feltétlenül másik faszra vágyós dugás a cél,

nem erről szól a dolog. A DP érdekes csak.

Hogy ilyen szituban mi esik meg és mi nem, az más... Amúgy nyitott, laza, érdeklődő, de aki akarja hogy ribancozzák, azt le kell ribancozni!!!  :-D Ha kéri,meg kell baszni!! :-D

Persze ez nálunk nem sűrű, főleg nem életcél. Ha nem jön össze nekünk megfelelő partner, akkor nem lesz.

ez csak egyfajta játék, és színesítés...

 

A minden nőt izgat dologra: ki mit látott, ki mit akar bele magyarázni, stb-stb... 

Az általánosításaid alapján te nem tartod sokra a baszandó nőket, akiket meg kell baszni hogy boldogok legyenek és kiegyensúlyozottak. Főleg, ha kérik, pedig a PASIJA nem akarja...

A rosszkedvű baszatlan kurvák sem lesznek jobb kedvűek attól, hogy más bassza meg őket a pasijuk előtt...

 

Nem vagyunk egyformák.