MortalWombat Creative Commons License 2018.06.17 0 0 917

Mondjuk mögöttem nem 127 nap van, hanem 8 év e-cigizés.

Akkor is, és most is 12 mg-s mentolos liquidet szívok.

És én egy olyan nagyon-nagyon alap szettel kezdtem, hogy el sem hiszem.(270mAh cserélhető akku, 1,5 ml-es tank, már nem is gyártják, akkor az EGO már a középhaladó szint volt. Most meg belépőszint, de hát a technikai fejlődést nem lehet megállítani.És de. 9-kor leraktam az analógot, és simán átálltam az ecigire. Külföldön, nyaralás közben, elég sok sört vedelve. És nekem a jó liquid miatt nem kellett erős akarat sem, semmiben nem volt hiányérzetem. ).

Akkor 10 ml-enként vettem a liquidet, most meg van itthon 1 liter alapliquid, meg egy csomó aroma+mentolkristály.

És nekem működött. Mivel bejött, ezért jött a folyamatos hardverfejlesztés.

De nem vagyunk egyformák, az én véleményem is csak egy a sok közül. 

A kérdező majd eldönti, kivel ért egyet.

Elvégre: kinek a pap, kinek a Pappné!

 

Még egy dolog: egy kollégám érdeklődött az ecigi felöl. Odaadtam egy nem használt szettem, hogy próbálja ki. Adtam neki gyümölcsös mentolos liquidet is. 2 hét múlva rendelt szettet, 4 hét múlva visszadta a cuccaim, és együtt rendeltünk neki dohányos liquidet. 4 hónap múlva jobbról beelőzött, profi cuccai vannak, ő rendelt nekem alapliquidet olcsón.

Neki 0 Ft-ba került a próba. Tudta, hogy nem profi cuccot adok neki, de próbának jó volt.  

Előzmény: kb100 (915)