gyurmy40 Creative Commons License 2018.06.02 0 0 4662

Igen néha néha én is éreztem búskomorságot meg depresszáns hangulatot de ez főleg az elmúlt években vissza vissza térő hasi panaszaim és felszivódási problémám miatt jöttek elő. De mostanában jobban voltam. Múlt hétvégén például a fiamnak intéztem aa szülinapi partiját, jó kedvel és nagy lendülettel. S nagyon jól sikerült. 12 fiút hívtunk meg műfüves pályát béreltünk, mezeket csináltam saját nevekkel , számokkal a srácoknak és és utána elvittem őket bolingozni is. Az egész hétvége jó volt. Erre hétfőn már úgy ébredten zavartan és olyan furcsa rossz érzés, gyengeség, szédelgés mint aki bizonytalan. Nem forgó szédülés . Nem értem de biztos igazatok van. Persze elmegyek a kivizsgálásokra amit a neorologus kiirt. Van még egy tünetem ami aggaszt az egyik fülem elkezdett 2 hete fájdogálni ,bele bele nyílalt volt 2-3 nap éjszaka amikor jobban fájt. 

Egy biztos a több éve tartó hasi panaszaim ami után sok mindenről le kellett mondanom lásd kaja :se szénsavas ,se édeset se gyümölcsöt se zsírosat se fűszereset se semmilyen olyan ételt amiben cukor van nem ehetek nem ihatok ez nagyon megviselt. Plusz van egy frontin függőségem és lehet valami szervi baj is ez majd kiderül.

Előzmény: Törölt nick (4656)