Shatzi Creative Commons License 2018.06.01 0 0 4652

Köszönöm a válaszod,jó,hogy leírtad igy részletesen.Az adagot 2-3 hetente csökkentettem februártól a 0.5x2db napit.Én a tuti alvás miatt kezdtem el szedni,de utána jó volt mindenre:) Voltak elötte csak fázisok amikor napokra szedtem este,a gyógyulás ott hamar jött,felismertem.Ez már nehezebb dió,mivel összevissza szedtem,ha ideges voltam,ha ez,ha az....Amint leírtam egy nap 6-8szemet is beszedtem.A leszokási dózist kezdtem 0.5x2-ről,a 8-ról mégsem kezdhettem.Büszke vagyok eddig magamra,hogy nehéz volt az út idáig is,kitartottam,nem vettem be soha emelt adagot.Az eleje volt nagyon kemény.Mostanra jobban viselem a pánikot,azt megfigyeltem.A pszichológusba nem hiszek,nekem 1x írtak fel valami kedélyjavító vagy nem tudom mi lehetett,mert beszedtem és majdnem megállt a szívem az éjszaka  közepén.A háziorvoshoz vittek el,ő persze tudhatta hogy mi ez és ordított velem,hogy márpedig szedjem!Ezt így visszagondolva konkrétan soha többet olyan,se egyéb antidepi,nem vagyok depis csak frontin elvonáson vagyok.Akkor ezt még nem tudtam.De remélem tényleg, hogy elmúlik minden tünet mielőbb,legyen igazad Réka.Várom nagyon azt az időt..Erős vagyok és leküzdöm akkor is!!!

 

Előzmény: Törölt nick (4651)