Kováccss Creative Commons License 2018.05.29 -2 0 8697

Bármikor csinálhatok itthon bármit, amit csak akarok a C64-emmel, vagy az A1200-ammal. Itt a TC64, meg a turbókártya A1200-ra CF-fel. Ha akarom, minden nap partizok itthon. Miért mennék bárhová? Hány Árok partira járónak van TC64-e? 1-2-nek? Hány oda járó használja minden nap a C64-ét, vagy az Amigáját? Senki. A Vicious SID 2-ben jobb zenék vannak, Greets, Blood money, stb.. Itt az 1084-em a C64-hez, az 1084S-em az Amigához. Mindkettő fixen 1-1 külön asztalon, csak be kell kapcsolni, rákötve a hang erősítőre.

 

Voltam annó egy Árok partin. Láttam mi megy ott. Mindenki vedel, a fele ember dohányzik, alig érdekelt valakit hogy milyen demók, stb. mennek, ittak, beszélgettek, stb.. Okádtak össze mindent. Aztán pár évvel később olvasom az amigahu oldalán, hogy az akkori Árok partin valaki az egyik helyiségben a sarokba szart. Ezek a dolgok nekem nem hiányoznak. Itthon elvagyok egyedül, senki nem dohányzik az orrom alá, nem zajonganak, azt csinálok, amit akarok. Pár hete az amigahu és az aproamiga oldalakon Bitcoin bányászás folyik, jelezte a tűzfalam, ki se nyitom az oldalt. Vicc az egész.

Előzmény: Sheme (8696)