AndLivedHappilyEverAfter Creative Commons License 2018.05.26 0 0 99263

Embertipusa valogatja. Van aki mindig ujat akar, van aki ragaszkodik a regihez amig jo. En ugy vagyok vele, hogy addig akarok ujat, amig az ad valami pluszt a meglevohozo/regihez kepest, pl. jobban/gyorsabban/egyszerubben/konnyebben/profibban lehet vele elvegezni ugyanazt, van valami plusz funkcioja stb. Pl. okostelefonbol addig vagytam mindig ujabbra es ujabbra amignem vegul megvettem a mostanit tavaly augusztusban, ami mindent tud amire szuksegem van, jol, gyorsan, profin, ugyhogy most nem is vagyom uj telefonra. Nem is akarom lecserelni addig ujra amig nem jon ki valami olyan, amit ez nem tud egyaltalan, es erdemi elorelepes, mondjuk elindul az 5G es kijonnek 5G telefonok, vagy mondjuk kijon 10x optikai zoomos telefon (allitolag 2020-ban mar lesz ilyen) stb. Autoval detto, a korabbi autoinkkal nem voltam megelegedve mert nagyon sokat kellett javittatasukra kolteni, a mostani Suzuki tokeletes, raadasul magas, kenyelmes, csendes, jo vezetni, kicsi, konnyu vele parkolni, minimalis ado es biztositas stb. Nem is tervezzuk lecserelni nagyon sokaig, hiaba vennenk egy 200 loeros autot, azzal is ugyaannyi ido alatt ernek be munkaba (ha az lenne, hogy egy 70 loeros autoval 45 perc beerni munkaba, egy 210 loerossel meg 15 perc, akkor veszettul vagynek egy eros autora, de hat nem igy van). Ha viszont lesz elerheto arban elektromos auto, rendes toltohalozattal, akkor majd lecsereljuk. Szerintem ugy tiz ev. Stb.

Előzmény: Törölt nick (99256)