Zsolt Pörös Creative Commons License 2018.05.17 0 0 18089

Sziasztok! A szomszédomnak van egy 98-as évjáratú 600ccm benzines SMART-ja. Tavaly vette a lányának és azóta folyamatosan javítani kell! Elsőnek a motor, utána kuplung váltó és ecu, majd most kerékagy csapágy(bal első) és egy olyan rejtélyes elektromos hiba bukkant föl amire nem találtam megoldást! Ebben szeretném a segítségeteket kérni! A hibajelenség hol álló helyzetben, hol menet közben jön elő. A kézifék/fékolajszint jelző lámpa kigyullad, ha ez menet közben történik akkor a Km/h mutató nullára esik és a napi számláló sem mér, de ami rosszabb, hogy ha álló helyzetben jön elő a hiba vagy megáll és üresbe teszi onnantól nem lehet váltani! Mindenhol csak 0. Hagyom álni vagy akksi le 10 percre és újra megy. De utolsó tesztköröm alkalmával kb 10 km-es kört tettem vele és az első km-en jelentkezett a hiba! Nem álltam meg és tettem üresbe, hanem mentem tovább! A sebességmérő hiánya zavart, de minden más működött, majd az utolsó Km-en kialudt a lámpa és újra mért az óra! Találkozott valaki ilyen hibával? Mi okozhatja? A kormánytól hátra az összes csatlakozó és kontakthiba ki van javítva és az ülés alatti kapcsolótábla is! Remélem valaki tud segíteni! Válaszotokat előre is köszönöm!