Kenny___ Creative Commons License 2018.05.17 0 0 5621

Druk Air-t azert mondtam csak zarojelben, mivel nem adnak el atszallo jegyeket. Butanba nem lehet csak ugy menni turistaskodni, muszaj csoporttal, szervezetten (=kurvadraga).

 

Darjeeling valoban rohanos lenne, ellenben Kolkatat szerintem nem erdemes kihagyni. Rohad az egesz varos (meg indiai leptekben szerint is) de megis latni a regmult dicsoseget. Valamint, mar ha ez erdekel, akkor a bengali, illetve kelet-indiai (vagy ha oket kerdezed, akkor az indiai) kultura mekkaja, az indiai liberalizmus fellegvara. Pl ha tudsz, akkor erdemes elmenni valami koncertre pl. Mivel nem igazan szamit, hogy Chennai vagy Kolkata, szerintem ez nem kerdes. Viszont pont Kolkatara szerintem erdemes erosen rakeszulni, hol es mit akarsz, kulonben csalodas is lehet ("mi ez a romhalmaz?").

 

Kochi erdekes kerdes, szerintem nem er meg egy napnal tobbet (es azt is csak meggondolva). Fort Kochin erdekes, hummhumm, de Ernakulam teljesen erdektelen, tipikus semmilyen indiai varos. Ha gyarmatositoktol maradt erodot akartok latni, akkor Sri Lankan Galle a cel (nem veletlenul vilagorokseg). Azt az egy napot elcserelnem akar Kollamra, akar Hyderabadban megallni, megnezni a csipos curry fovarosat. :)

Előzmény: wanbo (5620)