ammesz Creative Commons License 2018.05.16 0 0 63362

Szia! Nálam egészen véletlen derült ki a dög, semmi tünetem nem volt, más betegség miatt voltam CT-n. Ezt egy hörgőtükrözés követte, mely során nem sikerült a mintavétel. Következő lépés a PET/CT volt, na az megerősítette a rosszat.

Viszonylag kicsi volt még, 17 mm, de kétgócú és nagyon rosszul differenciált, nem sikerült ép széllel eltávolítani.

Emiatt kaptam 3 ciklus kemót (ez 6 db-ot jelent), sugárral folytatódik, majd sugár utánra terveznek még néhány kemót.

 

Platina alapú kemót kapok. Az első ledöntött 1 hétre, rögtön romlott a vesefunkcióm is, ezért lecserélték másik, szintén platina alapúra. Ettől igazából semmi bajom a fáradtságon kívül.

 

Még nem tudom hány sugarat terveznek, a jövő héten gondolom kiderül. Akkor megyek tetkóra. Erősen tűfóbiás vagyok, most éppen a tetkó miatt vagyok besz....va..)

 

A szövettanodról mit írtak? A nagy méret mellett öröm, hogy áttétet nem találtak, így gondolom minden okod meg lehet a bizakodásra és remélem már jobban vagy, kezdenek elmúlni a sugár kellemetlen hatásai.

Előzmény: gaszkonyi (63358)