Szeszi50 Creative Commons License 2018.05.15 0 0 1796

Sajnos a rendszertelen éves ezzel jár. Én is éjszakáztam míg egészségügyis voltam.

Reggel kilenckor reggeliz meg, négykor ebéd, majd ha megoldható nyolckor vacsi a meló helyen. Éjszaka pedig ne egyél bármilyen nehéz is megállni.

Ha otthon vagy az ebédet tedd korábbra és a vacsorát is.

Reggelire jó a főzött zabkása friss gyümölcsökkel, gepsonka, tojás, natúr joghurt teljes kiőrlésű zsemle.

Ebéd husi zöldségekkel, kevés durum tészta házi szósz, levesek, rakott zoldsegek.

Vacsora pedig párolt, sült hús friss zöldségekkel, barna rizs, kuszkusz. Nasi dió, mandula persze kevés és nem sós.

Receptek annyi van fent a neten, minden ételt ellehet készíteni dietasan. Használj kokuszolajat, kerüld a vajat, margarint, gyors készételeket. Gyümölcs joghurtot te készítsd el ne boltit egyél alig van gyümölcs benne és cukros. Lassan jönnek a friss gyümölcsök, eper stb.

Kalóriaszámláló.hu nagyon jó ha rendesen vezeted. Sőt sok tanács is van a blogjukban. 

Napi három liter víz. Kerüld a mesterséges édesítőszereket max stivia, cukrot, fehér lisztet.

No üdítő a light  is! És valami mozgást is kezdj el. Otthon is lehet tornázni netről letudsz sok mindent tölteni. Már ezzel is fogsz fogyni ha ennyit valtoztatsz.

 

 

 

Előzmény: Dóry90 (1792)