VeraVictoria Creative Commons License 2018.05.02 0 0 98665

Ez is szep kolok am!

Amikor beszelgettel rola nem tudom miert de valahogy szokenek kepzeltem, / mint ahogy teged is, nem tudom ugy van-e/, azt hogy nagyon okos azt mar irtad.

Kicsit visszaolvastam, latom hogy arrol breszelgettek hogy hogy elne meg az iskolaban a gyerek ha hazakoltoznetek vagy mas orszagba. A mas orszagot nem tudom de itteni ismerosok koltoztek vissza Magyarorszagra es a ket gyerek, 12, 13 evesek akik itt kituno tanulok voltak teljesen lecsusztak, ujra kellett tanulni mindent, a magyar nyelv, tortenelem es tarsait , irodalmat is, visszamenoleg is. Az egyik gyerek, a fiatalabb vert izzadva  minden szabad perceben potolt, a masik feladta, lecsuszott, osszezavarodott, a szulok szepen tonkretettek az eletuket. Raadasul baratokat sem tudtak szerezni, akcentussal  beszeltek magyarul, sok fogalmat nem ismertek, kirohogtek oket es megkeseritettek az eletuket az iskolaban, meg a tanar is gunyolodott.

A ket gyerek teljesen maga alatt volt, majdnemhogy meggyuloltek a szuleiket azert hogy hazakoltoztek es vilagosan megmondtak hogy 18 eves koruk utan kirepulnek majd otthonrol, vissza ide, / mindketto allampolgar, apjuk utan kaptak/ es latni sem akarjak a szuleiket.

Ez mondjuk nagyon kemeny mondas volt, sot siralmas hogy ide fajult a dolog.

Azota betoltottek a 18-at, itt vannak ujra, immaron vegleg, egyetemre jar az egyik, a masik teng, leng, iskolaba sem jar, valamit dolgozik, depresszios neha, nagyon elbant vele a hazakoltozes. Nem hallottam hogy mi van a szuleikkel de azok otthon vannak meg.

En nem tanacsolnam hogy hazavidd a fiadat, vard meg most mar hogy vegezze el az iskolait, tanulasilag a leheto legjobb helyen van.

Otthon nem biztos hogy be tudna illeszkedni, gyerektol fugg, na meg az osztalytarsaktol...

Előzmény: Caitlin (98653)