Törölt nick Creative Commons License 2018.04.19 0 0 25033

Sziasztok!Segítséget szeretnék kérni!Édesanyám mániás depresszióban szenved.Gyermek korom óta, küzdök vele és a betegségével.Most teljesen tehetetlennek érzem magam...Többszőr volt különböző intézményekben.3 éve tünetmentes volt.Megszületett a kislányom 1,5 éve és összeköltöztünk (megegyeztünk, h csak addig amíg nem találunk magumknak valami lakhatást).Tavaly októberben elköltöztünk tőle, novemberben többszőr rendőrt hívott ránk a város másik szegletéből, h mi bántjuk a gyermekünket!!!Persze a rendőrök megállapították, h semmi probléma nincs.Szóval én már tudtam, h nagy bajok lesznek...Azóta odáig fajult a dolog, hogy tüzet rakott a lakásába, elvitte a mentő...2 nap múlva kiengedték a pszichiátriáról...2 napig szedte a gyógyszereit...Most 2 hajléktalannal iszogat.Tönkretette a lakást amit saját pénzünkből és erőnkből újítottunk fel.Az unokája volt a szemefénye..de már Ő sem érdekli...Semmi nem érdekli...Nem akar gyógyulni, mert Ő "nem beteg".Hova fordulhatnék, hogy ne vesszen el?Egy igazi jó ember...Az az érdekes, hogy soha nem látom lehangolt állapotban, de minden orvosi papírján bipoláris depresszió jelenik meg!Van olyan hely, intézmény ahova szívesen mennek az ilyen betege és ahol tényleg törődnek vele?Én nem tudom magamra vállalni.Én is tönkremegyek benne...Köszi, hogy legalább leírhattam. 😊