glbtech Creative Commons License 2018.04.08 0 0 1969

Igen, megvan hogy ez a gyári méret. Mindenesetre úgy döntöttem végül, hogy teszek egy próbát a Michelin új gumijával, a City Pro-val, ez van 2.5/2.75 méretben, és tetszik amit írnak róla. Nyilván nem annyira tapadós mint a Pilot, de strapabíróbbnak ígérkezik, és külön említik a vizes tapadását, amire én nagyon számítok. Ezek amúgy az UHA-ra kerülnek, mert azzal járok továbbra is, úgy gondoltam ha elkezdem intenzíven használni az újat akkor lesz két használt motorom, így meg napi használatban lesz az UHA, a másik meg marad "új", ünneplős ( :-) ) és tartalék motor. Az új tavaly kapott új ContoGo-kat, az is akármikor bevethető. Az UHA meg kap egy kis műanyag javítgatást, meg lassan féktárcsát megint. :-)

 

Az olajszint ellenőrzésről : Én minden nap ellenőrzöm. Bizonyosan túlzás, mert a felújítás óta nem eszik egy grammot sem, de már benne van a rutinban, minden reggel ellenőrzés. Mióta nálam van lassan de folyamatosan nőtt az olajfogyasztása, ami a végén már olyan mértékű volt, hogy nem is 1 literes olajat vettem, hanem 4 literest. :-) De most ez teljesen megszűnt.

Előzmény: mzsombi (1966)