Volvo480ES1.7i Creative Commons License 2018.04.07 0 0 2102

Sziasztok.Volvo 480 ES 1.7i Az autó maga minden tekintettben 89-es A forgalmiban 90-van.93-tól 2018 Jan. 1 tulaj Dr Pécsi Ildikó.Az óra 155144-nél megállt. De az elmondása szerint 170-180-ezer van benne kb. Most volt először eredetvizsgán.Minden rendben volt.Kértem hogy állítsák vissza az eredeti gyártási évet.De abban az időben (90-es évek) így fiatalították az autókat.Na mindegy.2 kulcsa van Volvo kis táskában.Bőr ülések.1 szakadt.2 elektr.ablakok tükrök.Az bal első ablak motor működik de a szerkezet miatt nem.A hölgy nem törte össze egyszer sem a jobb elején van egy parkolási sérülés.Lökhárítók festést igényelnek.Bukó lámpa a sérülés miatt nem működik.Fix.Műszakilag rendben van.Nem csörög,kopog.Nagyon jó vezetni.A két sárvédő ív javítást igényel. Volvo Gumi lábtörlők vannak benne Gyári.Központi zár működik.Állítható szervokormány működik. Alufelni Gyári.Antenna manuál de gyári.Megvan a lökhárító hűtőrácsa is.Levettem javításra.Ne hagyjátok hogy az enyészeté legyen.Nevemen van és törzskönyve is rendben.Még 3 héttel meghosszabbítom a műszakit. Tehát 27.-én vihető el lábán. 255000ft ért hirdetem. Alkuképes.A hölgy 200000ft ért hirdette. Én megvettem rendszámot cseréltem.Átírattam.Csinálgattam. De elfogytam mint ember .Egyszerűen nem tudom megoldani a felújítást. Ha gittelném a sárvédőket és összedobnám igénytelenül.lenne műszaki vizsgája.De nincs szívem igénytelenül megcsinálni.Az alja kiváló. Csak az ívek és a küszöb végek rozsdásak.Küldöm a képeket és köszönöm a segítséget. Perge Viktor