Macska56 Creative Commons License 2018.04.07 0 0 145

Hát, velem is megtörtént! Hatalmába kerített az övsömör! Miért nem mondta senki, hogy ez ilyen kegyetlen? Fájdalmaim elviselhetetlenek! Lábfájással kezdődött, de olyannal, hogy a falat majd le kapartam. Aztán jöttek a hólyagok, először a hátsómon, majd másnapra őrjítő fájdalmak közepette a lábszáramon is. Most a hatodik napnál tartok, az éjszakáim elég kemények, csak dobálom magam, mert annyira fáj a lábam, de nem akarom a fájdalomcsillapítót óránként szedni. Emellett olyan , mintha hosszú, vékony tüskékkel lenne tele a lábam, meg a hátsóm. Közben ég, lángol, fáj a bőröm is. a zsibbadásról ne is beszéljek. A sima víz is csípi a bőrömet. Ha leülök, olyan mintha sündisznóba ülnék. Az orvosom megvigasztalt, hogy minimum három hónap! Nagyszerű, mondtam neki! Közben el kezdtem keresgélni milyen természetes gyógymódok vannak az övsömörre. Mindent megvettem, teák, cseppek belsőleg és a fürdővízbe is, s most természetes úton is gyógyítgatom magam. Remélem, hogy használni fog, s hamarosan elmondhatom, a nehezén túl vagyok.