lalilovics Creative Commons License 2018.04.06 -1 1 16670

Tanácsot adni erre nem nagyon lehet , mert ha a nő nem akar két farkat egyszerre magában érezni  , akkor szerintem erőltetni ezt  nem szabad . Ha az ő kérése vagy vágya egy ilyen , az teljesen más és akkor nyilván nincs akadálya . Mi is elég régóta szeretünk többesben szexelni és engem is izgat ha látom a páromat más pasival kefélni és élvezni , de ezt anno ő is szerette volna és így nem volt akadálya , hogy meg is valósuljon . A szexet tabuk nélkül szereti és egy , egy alkalommal pld Swinger buliban több pasival is kefél és élvezi , hogy előttem dugják meg ...természetesen ez kölcsönös , és én is sívesen nézem őt mással , másokkal , van , hogy kicsit beszállok én is vagy csak nézem ahogy élvez egy számára új és tulajdonképpen " idegen " farokkal . Ilyen dolgokban mindent megbeszélünk és nincs titkolózás köztünk , ha ő nélkülem volt egy faszival és megkeféltette a punciját , azt is elmondja és álltalában ezután mi is kefélünk egy jót , mivel izgató a helyzet miután beszámolt róla öszintén . De mi többnyire hármasban élvezzük és legutóbb is a kis feleségemet egy nálánál jóval fiatalabb kemény farkú pasi kefélte meg többször is mivel egy hétvégén volt a vendégünk . Ilyenkor izgató érzés ha pld reggel ébredéskor már őt látom a partnerével és éppen leszopja vagy a faszi a csupasz lyukát dugja és élvezi tele neki . Ilyenek után én is megdugom és szeretek a pinájába élvezni , ő pedig szereti ha sok spermát kap a lyukába . De szereti a testére is vagy mivel szopni kimondottan szeret mindkettőnket leszopja és nyeli a " vitamint" amit szokott mondani is gyakran .

Előzmény: Törölt nick (16669)