Törölt nick Creative Commons License 2018.04.05 -1 17 4308

Sziasztok! Sokat olvasgattam a fórumon és arra az elhatározásra jutottam, hogy megírom nektek az én személyes véleményemet a témában. Azt gondolom, hogy az anális szex egyre inkább beépül a szexuális életünkbe. Nálam ez nem is volt kérdés, én már fiatalabb koromban is nagyon élveztem, hogy ha a popsim is valahogyan ingerelve volt. Tulajdonképpen partner nélkül is sokszor okoztam magamnak örömöt azzal, hogy análisan izgattam magam, akár az ujjammal, ujjaimmal vagy valamilyen más segédeszköz használatával. Nekem ez természetes volt, hiszen az én fejemben ez a szexuális öröm szerzésnek egy ugyanolyan módja, mintha mondjuk a puncimat ingerelném. Én nem tudnék meglenni eme élmény nélkül, volt olyan partnerem, aki nem volt hajlandó csinálni... nem is értettem. Nem tartott sokáig a dolog. A legtöbb pasi azonban azonnal kapható a dologra. Van amikor csak a popsimat engedem megdugni, a puncihoz nem is érhetnek és fordítva. Ez nekem is nagy megtartóztatás, de ilyenkor mindig nagyot tudok élvezni. Szóval 100 szónak is egy a vége, én IMÁDOM az anális szexet :)