Hattori Hanzo2015 Creative Commons License 2018.03.30 0 0 1722

Szia!

 

Nem kérdeztél könnyűt... Szerintem nagyon állapot-függő az ár / ill. érték. Kezdjük akkor "fentről":

Egy "patika állapotú" szép dobozos példány, esetleg celofános, bontatlan paklival (tudom hihetetlen, de van ilyen), akár 40-50E< Ft-ot is érhet. Az ilyennek - az extrém ritkasága miatt - akár még felfelé is mozdulhat az ára. Itt már külföldi gyűjtők érdeklődésére is lehet számítani.

 

Egy átlagos állapotú pakli, dobozzal: kb. 20-30E Ft között ér jelenleg (szerintem).

 

(Szét-)játszott lapok, de nem szakadt, nem firkált és teljes pakli: kb. 15E +/- 1-2E.

 

Nem vagyok szakértő, csak gyűjtő. Meglátásom szerint nagyon hullámzanak az árak és jelenleg éppen nincsenek fent... Pedig nincs kínálati piac. Inkább az érdeklődés pang.

Ugyanakkor elég egy-két nosztalgiázó gyűjtő felbukkanása és máris emelked(het)nek az árak. A fiatalokat ez a téma nem szokta érdekelni, nagyjából 50 év körül vannak, akiknek a magyar Autó Kvartett sorozat jelent valamit. Ez a korosztály viszont tud fizetőképes lenni, ha már gyűjtésre adta a fejét.

 

Venni akarsz vagy eladni? Esetleg kép a szóban forgó pakliról? Úgy könnyebb lehet árat saccolni.

Előzmény: Bali102 (1721)