elemző999 Creative Commons License 2018.03.23 0 0 10487

"Ha te valóban feltaláló vagy/lennél, akkor rukkolj ki azzal a találmánnyal."

 

ez nem akarat kérdése hanem források kellenek hozzá.

 

Én elitélem a szabadalmaztatási jogi rendszert mert kifejezetten hátráltatja a fejlődést.

1 Be kell jegyeztetned egy országban (bárhol) Miután megcsinálta a szqabadalmi ügyvivő az ujdonságkutatást (ezt te nem tudod mert különböző direkt fizetős adatbázisokhoz kell hozzáférés. Én informatikus vagyok és ilyen gyakorlatom is van kifejezetten de ha nem vagyok befizetve akkor nem tudom megtenni és különben sem érne semmit mert csak az ügyvivő töltheti ki a doklumentumokat. Ki van ez találva.

 

2. egy éven belül jogosult vagy kiterjeszteni ezt a védelmet (sok pénzért) mondjuk az EU területére (25), és már országokra is (154).

 

Várhatsz is egy jó darabig mire minden papírt és védelmet megkapsz.

 

ADDIG nem hirdetheted az igét mert akkor nyilvánosságra keül és nem is védhető le,

 ezért hiába kéred a bemutatót, nem lehetséges. A részletekről nem lehet beszélni.

 

Lásd Rubik kockájának a szabadalmaztatási történetét. Világcsúcs ahogy elcseszték. Kb ezerszer több bevétele lett volna.

 

A rendszert nem én találtam ki csak kényteléen vagyok alkalmazni.

Igazad van hiába mondom hogy jó a cucc, amig nincs védelem nem tudok neked mutogatni semmit, kivéve ha teréz Anya akarok lenni. De bocs, ezt kihagyom. 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: bárány b (10484)