Törölt nick Creative Commons License 2018.03.22 -1 0 32588

Ha jól látom a topik teleszemetelése attól függ hogy mások jelen esetben te azt a témát érdemesnek tartod-e a nyilvános kérdésre?! Ezt a gányolás szót szeretem én is. Szoktam is használni, de nagyon oda kell figyelni mire mondom, ugyanis minden gyári cucc IS gépműhelyben készül. Nem a villaszöget módosítja az ember egy új kiflivel ez esetben, hanem egy másik nagyobb teljesítményű motor felnijét teszi bele, ami ráadásul egy távtartó cserével kompatibilis. Az ültető háromszög meg pontosan azért van hogy te is és én is azzal a motorral mehessünk, ami tetszik. Hiszem hogy sem én, sem te nem motorozunk olyan professzionálisan, de talán senki itt a fórumon, hogy egy ültető háromszög által elrontott gyári futómű geometriát menet közben úgy élünk meg hogy ez élvezhetetlen és ne adj isten amiatt még el is esünk. Neked is és nekem is leér a lábunk hisz ha nem érne le nem tudnánk használni. Más kérdés az hogy kényelmes telitalpas a piros lámpád, vagy nem. Köszönöm a hozzászólást, megépítettem már pár motort, ma is futnak gazdájuknál és nagy örömük van benne. Mielőtt rárabolna pár csendes okos csak mondom hogy amiket építettem azokat nem én találtam ki, hanem már sok helyen működő alakításokról méreteztem. Lehet hogy ez rossz hír valakiknek de senki nem halt meg nem esett el sem geometria sem egyéb miatt, a rendőr nem lőtte agyon mert szélesebb volt a gumi és le is vizsgázott de ez már más kérdés. Azt veszem észre cinizmust és minden rosszindulatot félretéve tőletek, tisztelet a kivételnek, hogy az ilyen alakítós még ha az kicsi is többen megijednek. Ezt a jelenséget valójában nem értem. Mikor mind e közben mások hozzám hasonlóan nem szarnak be egy beszélgetéstől.

Előzmény: Törölt nick (32587)