lalilovics Creative Commons License 2018.03.21 -1 7 16655

Tegnap este eljött hozzánk egy régebbi partnere a páromnak , nagyon jó faszi a páromnak tetszett az elmúlt alkalomkor is ahogy kielégítette minden formába őt , és örült , hogy újra itt van . A pasi csókolgatta a szép kis mellleit amit imád és ő fogta és élvezte ahogy szopja , csókolja neki a pasas . Közbe a punciját is simogatta és ujjazgatta a páromnak , és már nagyon nedves volt láttam , hogy rettentően kívánja a farkát , oda nyúlt a faszi farkához , veregette és simogatta a makkját , majd azt mondta neki , szopni akarom a farkadat....isteni jó , kívánom , érezni akarom a számba ....és a kicsim oda hajolt és bevette a jó kemény farkát a pasinak és szopta egyre jobban , míg ő a punciját tovább izgatva ujjazgatta ...én néztem őket és irtóra kívántam én is a drágámat már ....mellé feküdtem és a másik kezével az én farkamat veregette , miközbe a pasit még szopta , aztán engem is szopni kezdett , a faszi meg  popsiját megmarkolva hátulról betette neki a puncijába és ütemesen dugta a nejemet ....ő szopott engem és közbe a faszhoz hátra fordulva mondogatta neki , hogy dugjál meg jól , erősen nyomjad belém , nagyon jó a farkad . Én éreztem nem fogom sokáig bírni és a drágám iszonyú jól szopott tovább miközbe a pasi egyre hevesebben dugta őt ....elélvezett a párom és azt mondta nekem .....élvezz el élvezz a számba ...én már szinte abban a pillanatban el is élveztem és a kis csókos száját tele élveztem neki ...ő nyelte ahogy máskor is szokta , még körbe nyalogatta és ezután a pasihoz fordult aki még álló kemény farokkal nézte , hogy szopja le a farkamat . A pasi fogta a nejemet és hanyatt fektette a lábait a vállára tette és keményen dugta a punciját , a nejem nagyon élvezte a farkat a lyukába és markolta a lepedőt , megint élvezett egyet és azt mondta a pasinak , gyere belém hátulról kefélj meg imádom ha hátulról jól megdugnak ...a faszi berakta neki és most hátulról dugta a drágám tiszta lucsis punáját , csattogott a faszi farka a párom pinájába ...ő csak nyomta rá a pasas farkára a popsiját és hátra nyúlt hogy elérje a farkát , fogta és mondta neki élvezz belém ....akarom élvezz a puncimba ....a pasi néhány lökés után bele élvezett  a kis nejem lyukába ....és mikor kivette a farkát a nejem puncijából folyt ki a sperma amit a pasi bele spriccelt . Ezt én végig nézve élveztem , hogy a kis páromat ujra kielégítette a faszi . Az este folyamán aztán ők még kétszer is keféltek egymással én az egyiknél beszáltam és én is megdugtam a nejem gyakran farokra éhes pináját , aztán tovább néztem ahogy kefélik őt és ő pedig többször is elélvez a pasival . Egyik alkalommal a pasas a melleire élvezett el a nejemnek amit ő szeret mindíg elkenni rajtuk , a másik aktusnál mikor a pasi farkán lovagolt , akkor azt mondta a nejem a faszinak ....ha élvezel vedd ki és élvezz a szmba ...leakarlak szopni isteni jó ha érzem a sperma ízét és most akarom érezni kívánom nagyon ...a végén szopta is a drágám a jó kemény eres faszt és a pasi bele élvezett a szájjába a nejem meg nyelte a spermát és az utólsó cseppig kiszopogatta a faszi farkából ...Miután a pasas elment , a páromat kérdeztem , hogy ugye élvezted a jó kemény farkát és jó volt ahogy megdugott ....ő azt mondta irtó jól megkefélt és isteni farka van , de most a tiédet akarom még a puncimba , gyere kefélj meg és élvezz belém , imádom ha a puncimba érzem a gecit és érzem mikor jön a lüktető farkadból . Nagyon felcsigázott már a szavaival is és megdugtam a mindíg farokra éhes pináját , bele élveztem neki és ő a kicsorgó spermát az ujjairól nyalogatva kicsit még kéjesen széthúzta a punciját és mondta nekem hogy ....édesem állatira jó volt ma is és remélem még lessz sok ilyen esténk.