moren Creative Commons License 2018.03.19 0 1 49906

Sajnálom, hogy kiléptél. Régebben én is írtam egy-két ilyen véleményposztot megemlítve Titeket is. Én azóta próbálok valahol középen somfordálni, és abban az írásban is mind a 2 oldalt próbáltam megérteni. Nem egyszerű úgy írni, hogy ne menjen át fikázódásba, vagy ne legyen túlsúlyban a Ti csapatotok. Szerintem nem kell ezért haragudni a többiekre, mindannyian mások vagyunk, máshogy építünk, más időnk van erre. Nálam talán a csalódás volt az első nagyobb érzés, amikor a 14-esen vezettem. Csalódás annak fényében, mint amilyen pályák a videókon/képeken vannak. Aztán persze rájöttem, hogy ezt nem is lehetett volna megvalósítani máshogy. Leírtam a csoportban is, de azt már lehet, hogy nem olvastad, de a 14-est nem lehet csak simán feljavítani, mert annyira régi parancsokkal van tele és össze-vissza sorakoznak a Freeobj indexszámok, stb. Vagy egy gyors ráncfelvarrásra és kibővítésre marad idő, vagy 0-áról nekikezdeni, mint ahogy mi tettük a 120a-val. Sajnos bármelyik esetben lesznek "kritikusok", de ezt Te is leírtad. Mellette azért ott van a hálózatotok, ami már teljesen a ti munkátok része és nagyon ígéretesnek tűnik, de ha esetleg véletlen mégis kiadjátok, akkor is számítani kell a negatív hangokra. Sajnos olyan sosem lesz, hogy valami mindenkinek megfelel. Csinálni kell tovább a saját szórakozásotokra, még ha sok negatív hang is érkezik.

Én sokszor azért kritizáltam a transparent hiányokat a házak tetején vagy a széles útburkolati jeleket, mert másba nem tudtam belekötni. Rossz érzés volt, hogy soha nem lesz ennyi tudásom, mint Nektek és soha nem fogok tudni összehozni egy ekkora villamos (vagy bármilyen) hálózatot OpenBVE-ben, ezért amikor láttam ezt a 2 hibát, amit én ki tudnék javítani, felcsillant a szemem, hogy "hah, Ti sem vagytok tökéletesek". Teljesen értelmetlen dolgok voltak ezek és 0 méter kiadott pályával nem is szerettem volna kritikát fogalmazni, de sokszor könnyebb volt átesnem a ló túlsó oldalára. Csak azért, mert jók vagytok! Lehet, hogy ez másoknál is így működik és legbelül ők is érzik, hogy soha nem lesz ennyi idejük ennyi szép dolgot építeni, mint Nektek, ezért kritizálnak Titeket, nem tudom. Én próbálom belátni a hibáimat és pártatlanul segíteni bárkinek, ha éppen tudok. Ha kell, akkor Greczulának építek, de ha éppen olyan kedvem van, ami Nektek is jól jöhet, akkor a jövőben is el fogom küldeni, aztán nekem az se baj, ha első kattintással a lomtárba kerül. Lényeg, hogy építsünk mindannyian, mert ez tartja életben a magyar OpenBVE-s társadalmat.    

Előzmény: 4014 (49902)