Csimpolya Creative Commons License 2018.03.15 0 0 3767

Ma délelőtt véletlenül kattintottam rá a TV5-re, Skóciáról beszéltek, ezen belül pedig Nessie-ről. Majdnem a végére érkeztem, egy szemtanú, aki látott valami szokatlant, húsz éve kémleli a vizet, hátha újból felbukkan. Elég jól megindokolt véleménye szerint a titokzatos élőlény egy hatalmas tokhal lehet, ebből találtak már nyolc méter fölötti példányt is.

Egy másik férfi elmondta, hogy ő és a négyfős társasága látott felmerülni egy púpot a vízből, de húsz perces örömködés után kiderült, hogy az egy fóka.