KicsitMogorva Creative Commons License 2018.03.09 0 0 227

Szia.

 

Én is voltam moderátor , sőt még attól is több jogom volt. Tisztába vagyok vele, hogy mit tehet meg egy moderátor és mit nem. Jogodban áll betartatni és betartani a szabályokat és a Magyar törvényeket.  Én értem a TE érveid, hogy miért ne írjak oda. De! És itt van igazán a kutya elásva... Addig amíg egy adott felhasználó (akinek nem mellesleg szerződése van a fórum üzemeltetőivel <lásd szerződési feltételek> és se a szerződést se semmilyen más szabályt nem szeg meg, addig nem szankcionálható!) Tovább megyek... A magyar alaptörvény szerint ,amely minden magyar állampolgár számára a legmagasabb törvény jogomban áll bárhol véleményt nyilvánítani!!! A hozzászólásaim csak és kizárólag magamról szóltak. Nem írtam második vagy harmadik személyről. Pusztán a saját kálváriám írtam le oda! Arra azonnal jött a támadás és személyeskedés , és a vádaskodás! Alaptalanul és bizonyítékok hiányában pusztán feltételezésekre alapozva! Én értem, hogy szíveden viseled (társaim) gyógyulását és szem előtt tartod gyógyulási folyamatukat! De akkor megkérlek, hogy az én gyógyulási folyamatom is vedd figyelembe... De elsősorban a magyar legfelsőbb törvény (http://www.njt.hu/cgi_bin/njt_doc.cgi?docid=140968) Ami szerint mint szabad magyar állampolgár, nekem jogom van oda írni addig amíg minden szabályt betartok! Nekik pedig joguk van úgy regálni a hozzászólásomra ahogy szeretnének, szintén a törvényeket és a szabályokat betartva.  Szankcionálásod törvénybe ütköző cselekedet.

Előzmény: Csincka (226)