Sz. Imre Creative Commons License 2018.03.04 0 0 296

Kis változás! Eladó Minolta X-300s két objektívvel!

A váz (S/N: 53018782) hibátlanul működik, szép állapotban van. Adok hozzá egy nyakpántot is. 
A Soligor MC 28-70mm f/3.9-4.8 objektív (S/N: 9901035) frontlencséjén van egy-két mikrokarc (lefotózni sem tudom, annyira apró), de az elkészült képeket nem befolyásolja - por- és gombamentes lencsékkel. Működését tekintve hibátlan, nem akad, nem szorul, blendék szépen járnak. Gyári első sapkát adok hozzá. 

Ezenkívül van még egy Sigma 70-250mm f/3.5-4.5 objektív (S/N: 5916451) is. Por- és karcmentes lencsék, egy korábbi tisztítás után egy kis gombanyom maradt az egyik belső lencsetagon. A keresőbe nézve nem látszik, de tesztelni nem tudtam. Egyébként nem akad, nem szorul, szépen végiglehet tolni a teljes tartományon, blendék is szépen járnak. Utángyártott első- és hátsó sapkát tudok adni hozzá. 


Áruk így együtt 15000 forint, a szettet esetleg akkor bontom meg, ha előbb elkel a Sigma objektív. Személyesen Debrecenben tekinthetőek meg, de kérésre szívesen postázom is, a vevő költségére, felelősségére, előreutalás után! Postaautomatába, Foxpost automatába, GLS futárszolgálattal is küldöm, ilyen tekintetben rugalmas vagyok. Érdeklődni e-mailben lehetséges: szucs<pont>imre97<kukac>citromail<pont>hu