Mary Varró Creative Commons License 2018.03.03 0 0 7859

szia!!mi február 9-én indultunk Punta Canara,Bécs-Párizs-Punta Cana útvonalon.A párizsi reptértől nem kell félni ,minden szépen ki van

táblázva ,aránylag rövid időn belül át lehet érni egyik terminálból a másikba.eeeszter levelével egyet értek....nekünk is hasonlóak a tapasztalataik.

Oda-vissza nagy késéssel indult,ugyan a hó helyzetre fogták.Kifelé egy lelakott saját gépükkel mentünk vissza Vamos gép.Sanyiékat kértük meg a transzferrel

saját szervezésben,minden simán ment velük,vártak a megbeszéltek szerint a reptéren névvel ellátott táblával.a mi szállodánk (IBEROSTAR PUNTA CANA)volt a legtávolabb a reptértől így türelmesen el kisértük a többi magyar vendéget a szállodájukig....Legközelebb ezt simán ki fogom hagyni mert rengeteg taxis várakozik ott fuvarra.Mi nagyon elégedettek voltunk a szállodával,a szobát nagyon lelkiismeretesen takarították,ágyneműt cseréltek,törölközőt,minibárt feltöltik,virá....a szobába nem kellett átalakítót használni a telefon töltéshez.az éttermek,bárok szuper jók.strand törölköző csere minden nap vagy amikor te szeretnéd,a beach-en és a medence körül szintén pincérek rohangálna ,lehet megkérni őket ha szeretnél vmit inni...folyamatosan programok:vízi torna,íjászat,tánc,röplabdázás stb...folyamatosan járt körbe egy ember és kereste a lelkes vendégeket a programra...a kertet minden nap gondozták a leesett kókuszokat az arra sétálóknak ajánlották fel...kint masszázs ,hajfonás.szerintem jó választás ez a szálloda!!!egy alkalommal be akartunk menni a városba vásárolni -hívtak taxit ami 20 dollár oda plusz 20 dollár vissza volt az ára.De a szállodából indítanak ingyen buszokat is.Mi Sanyiékkal mentünk a Saonai programra.Megbeszélt időpontban reggel jöttek értünk a recepcióra (persze mi voltunk az elsők akiket felvettek és az utolsók akiket haza vittek)ettől eltekintve a program fantasztikus volt.egyébként a recepcióval szemben minden reggel ott vannak az értékesítők ahol az utakat szervezik Saona ,Samana ,delfin úszás stb....egyébként a beachen is rengetegen hírdetik a programokat,de valahogy nekem ők nem voltak szimpatikusak:)))szúnyogok,bogarak ,legyek nem voltak.egyenlőre ennyi jutott eszembe,ha valami kimaradt kérdezz csak nyugodtan!jó utat és csodás nyaralást!!

Előzmény: Starting22 (7845)