Helyettesit Creative Commons License 2018.02.28 0 2 135

Én hétfőn (2018-02-26-án) átvettem a kulcsokat a lakáshoz. Számomra  a hosszú kínszenvedés után ez hatalmas ünnep. A kisebb épület ( asszem ez a D) egyik lakását vettem meg. Persze a nagy önerő mellé némi hitel is kellett. Na ez eszméletlen tortúra volt. De ennek vége. a hétfői állapotok: folyamatos az átadás, tömbösítve adják át. Az átvétel után még lesz hibakorrigás. A lift hétfőn nem

üzemelt még, de a hétre ígérték. A kapunyitóhoz a telefonszámokat a hétre ígérték rögzíteni. Még nem értesítettek. A kapcsolószekrényeknél UPC dobozok vannak. Gyanítom upc lesz. Digiset nem láttam. Parkosítanak, de baromi hideg van, szóval semmi se látszik még. Állítólag a lakásokat átszámozzák, mert összevisszaság van. Addig óraátiratást se csinálhatok. Személy szerint gyűlölöm a villanytűzhelyet, viszont gáz nincs. A postaládák kiosztása nincs még meg- gondolom a lakásszámok miatt. Kapu/ ajtókódokat sem tudok még. a közös költséget kicsit sokallom, 39000/ három hó amit elsőre be kellett adni. Tárolókulcsom az nincs még. kukákat sem lattam kint. Úgy tűnik nekem, hogy csak a portás bácsi lakik egyelőre ott. Továbbà a mobilos kapunyitás mellett lesz- e kulcsos megoldás hiba esetén? Illetve biztosítás van az épületen? A tárolókra érvényes- e? Az udvari lámpák nagyon erősek, ami egyrész hasznos, másfelől zavaró is. A vonat engem nem zavar, de hallható. Egyelőre ennyi. 

Előzmény: BMN (134)