Törölt nick Creative Commons License 2018.02.19 0 0 4479

Köszönöm neked Caran78,hogy írtál a kérdésemre!Biztos van képzavar nálam:) már ami antidepi vagy egyéb megfogalmazást jelent .Valóban úgy van ahogy írtad,nagyban segíti a gyógyszerelhagyást az orbáncfű!Be is szerzem az általad javasolt készítményt,a tea is bevált nálam,nagyon gyorsan sikerült a frontint felváltani vele és az életkedvem is helyrejött,ezek a feszültségek is,az állandó szorongás stb..Már csak annyit szeretnék kérdezni,ha erre jársz legközelebb,hogy frontin, xanax,vagy egyéb gyógyszerelhagyásod mellett,a napi gyógyszermennyiséged mennyi volt amiről kezdted a leszokást?Esetleg felváltottad-e ?Tehát valamelyik napszakban a pirula helyett betetted az orbáncfüvet,utána meg csökkentve?Én jelenleg  2-szer 0,5 mg frontint szedek elosztva.Azt is elfogadom,hogy vannak mellékhatások vegyesen a kettő,mert szintén volt egy ilyen próbálkozásom,amikor az orbáncfű(tea nálam) hirtelen a semmiből felvitte a vérnyomásom,befájdult a fejem,a mellkasom szorított...Bár betudható annak is,hogy csökkentett frontinnal és a jó kis orbáncfűvel,felerősödtek gyorsabban a mellékhatások,amiket vagy kezelni tud valaki vagy nem(ahogy a pánik és minden előtör egy elvonó közben).

Jó orvosod lehet,ritka kincs manapság!Rengeteget segíthet egy olyan szakember,aki tisztában van mit mire ír,kölcsönhatások egyes gyógyszerekre és még sorolhatnám.Az enyém sajnos az a típus,aki felírja azt a készítményt is, amit a neten kigogglezok.A tudása zéró!Nem bízom benne!Ezért is döntöttem úgy,hogy ebben a helyzetben csak olyan valaki tud segíteni,aki ugyanebben a cipőben van mint én.A fórumozók többsége azért regisztrált,mert várják a megoldást mástól,valaki olyantól aki vagy túl van ezeken,vagy megerősítést vár,mint én.Ez a 2.kísérletem és az elsőnél is csodaszer volt,nagyon gyorsan segített az orbáncfű,csak sajnos a pánik  erősebb volt nálam,visszaestem.Ez 1 éve volt.Remélem most sikerrel járok és ha már kötélidegekkel felvértez az orbáncfű,akkor nem kellene megijednem ahogy tettem annak idején.

Kívánok mindenkinek sok sikert és kitartást,elvégre a régi önmagát akarja visszakapni mindenki,azt az embert,aki egykor erős volt,mint a szikla,tele volt energiával és életkedvvel!

Előzmény: Törölt nick (4478)