Gianluca Vialli Creative Commons License 2018.02.15 0 0 17262

Persze ezt én is így gondolom annyi kiegészítéssel hogy ez az út szerintem nagyon jó, és ha jönnek a bevételek akkor véleményem szerint lehet előrelépés, akár EL szinten is. Mára tényleg ott tartunk hogy minden évben 2-3-4 olyan fiatal játékost halászunk össze aki(k)ből iszonyatos pénzeket tudunk leakasztani. Anno az Udinesenek volt ilyen időszaka pl Alexis Sanchezzel stb. Szóval összességében azt gondolom hogy ez a folyamat nem rossz és még fejlődhet is a klub, a csapat de nyilván a játékosok fluktuációját szabályozni kell, ami eddig szerintem nagyon jól megy. Itt van Torreira esete is, akit már az elmúlt nyáron is vitt volna mindenki, de Giampi beleállt a dologba mondván nélküle ő nem kezdi meg a szezont. Ferrero pedig megértette és bezárta a garázsvásárt. Torreira fizuját kb megnégyszerezte ( nyilván szezon végén mehet) hozza addig is a jó teljesítményt, boldog a játékos, boldog a klub és a szurkolók is. Azt gondolom ez a sor folytatódni fog, a kinézett játékosoknak is ez egy nagyon jó üzenet, nyilván nem jó kimondani hogy ugródeszka a klub sokaknak, de még mindig jobb mint a kiesés ellen harcolni. Én abban bízom hogy ezekkel a deal-ekkel és bevételekkel ( én már most leírom aztán maximum nyáron visszakeresem hogy Torreira a piacot ismerve most 40millát simán ér) fel lehet combosítani a keretet olyan szintre hogy harcba legyünk végre az olasz kupában, és mondjuk a bajnokságban az első 8ban tanyázzunk. így nem lehetne gond az EL is ha úgy adódna. Bl-ről és egyéb dolgokról meg nyilván álmodozni sem kell, az tuti hogy erőforrásban, keretben stb 7 csapat nagyon előttünk áll, de mint ahogyan a tabella jelenlegi állása is mutatja olykor bármi megtörténhet.