mackopar Creative Commons License 2018.02.09 0 0 20

Javaslom, hogy vedd fel a kapcsolatot volt Chevrolet kereskedéssel/szervízzel ,akik többnyire Opel kereskedők lettek. Nem tudom helyileg hol vagy ,ha Budapesten akkor az Opel Gyulait érdemes megpróbálnod, mert alkatrészük raktáron szinte biztos ,hogy nem lesz, mert én ősszel beszéltem a szervízvezetővel  egy HHR állapotfelmérés kapcsán, és mondta hogy pályafutása alatt kb.2 db-ot látott de nem szerelték, és ha Európai piacra gyártott az autó akkor europai raktárból lehet hozzá alkatrészt szerezni, ha USA piacra gyártott,akkor kinti raktárból tudnak rendelni ami jócskán dob a beszerzési időn és áron is😔 . Ebayen is elég sok alakatrészt árulnak hozzá,valamint amerikai alkatrészoldalakon érdemes még kutakodni aki szállít európába olyan után.

Mi is HHR beszerzésén dolgozunk már több hónapja,de nem sikerült még a megfelelőt megtalálni😔

Itthon ami van pár darab és ami az elképzelésünkkel is összhangban van már mind megnéztük/kipróbáltuk de nem hozták az elvárásainkat. Mi is külföldi oldalakon nézzük már egy ideje de ami jo lett volna az vagy elkelt, vagy eladó minimalisan sem volt partner a kért infók közlésében.

Szívesen venném ,ha megosztanád tapasztalatodat a HHR-ed beszerzésével kapcsolatban😉