roárbe Creative Commons License 2018.01.30 0 0 2166

Üdv. Az a kérdésem hogy ha halál eseti ajándékozást készít a férjem az örökségéből vásárolt ingatlanra velem a feleséggel, és a végrendeleti örökös is én vagyok,akkor is jár a lányunknak a kötelesrész? Nem tudok eligazodni a dologi meg hagyományi törvényen. Szeretném az ingatlant megtartani mivel ha ápolóra is szükségem lesz nem lesz miből fizetnem. Dolgozni nem tudok a beteg férjem mellett. Kevés a jövedelmünk és a pénzt sem szeretnénk felélni az unokák kárára. Ügyvédhez nem megyek többet csak közjegyzőhöz és garanciát kérek írásba arról hogy a jelenlegi törvény érvényes a dokumentumba foglaltakra. A férjem  és én házasságon belüli vagyon megosztást készítünk amiben úgy osztozunk ahogy ő jónak látja hogy bebiztosítson minket. 36 éve vagyunk házasok és a rengeteg aggódás a gyermekünkért felőrölt minket. most már ellenünk fordult és a drog, ital diktál neki. A kitagadás vagy hálátlanság nem biztos. Mindent megtettünk 22 éven keresztül hogy tisztára mossuk a mocskos dolgait, persze börtön így is volt. Most már csak az unokák eltiltásával akar zsarolni minket.Elnézést kérek az őszinteségemért de mindent nem lehet leírni. Nem gonoszságból akarjuk a vagyonunkat be be biztosítani. Roro