marcsi987 Creative Commons License 2018.01.26 0 0 520

Sziasztok! A jó dolgokra érdemes várni és ezt saját bőrömön is megtapasztaltam. A különböző fórumokon olvasott vélemények alapján Göblyös Zoltánt néztem ki magamnak a Talentumnál, de végül nem vártam meg, míg hozzá kerülhetek, mondván haladjunk. Ez bizony nagy hiba volt, végül 30 óra vezetés, sok sírás és még több szorongás után még a közelében sem voltam a forgalmi vizsgának, ekkor döntöttem úgy, hogy oktatót váltok és annyit várok Zoltánra amennyit csak kell. Bánom, hogy annak idején nem voltam türelmesebb, mert ez volt a legjobb döntés és végül viszonylag hamar tudott is időpontot adni. Mindent neki köszönhetek, végtelenül türelmes, jó humora van és persze nagyon sok hasznos gyakorlati tanáccsal látott el. Soha meg nem emelte a hangját és ami nekem a legtöbbet jelentette, hogy amikor nagy marhaságokat csináltam, akkor sem volt fölényes vagy lekezelő, hogy ezt már tudom kéne, pedig hajajj (pl. behajtani tilosnál simán bementem volna). Ő az az oktató, aki nem a pénzre hajt, hanem valóban az a célja, hogy átadja a tudását, ráadásul mindezt jó hangulatban, egy igazi csupaszív ember. 😊  Nem voltam egyszerű eset és rengeteg szorongással, félelemmel ültem újból autóba, de mellette megszerettem a vezetést és megtanultam bízni magamban. Ma reggel voltam forgalmi vizsgán, ami elsőre sikerült!!! 😊 😊 (Teszem hozzá lefizetés nélkül! Náluk tényleg nem működik a vesztegetős rendszer, ami szerintem nem is baj, mert így én is magabiztosabb vagyok, hogy valóban a tudásommal és nem a pénztárcámmal szereztem jogosítványt.) Ezer szónak is egy a vége, csak a Talentum és csak Göblyös Zoltán, nem tudok elég hálás lenni neki. 😊