rushbo Creative Commons License 2018.01.17 0 0 102

Sziasztok!

 

Egy nagyon érdekes és roppant zavaró problémával fordulok hozzátok, mert úgy gondolom már minden lehetőséget kizártam. Van egy ingatlanos WP sablon, amin beállítottam a térképekhez a google api key-t, ami működik is 

megfelelően a főoldalon és az aloldalakon bejönnek a térképek. A probléma annyi, hogy az ingatlan feltöltés oldalon és az admin felület ugyan ezen ingatlan feltöltő oldalán nem jelenik meg a google térkép (MissingKeyMapError), ami baj, mert egybe van integrálva a címbeírással, ezáltal nem lehet egyáltalán ingatlant feltölteni. A vizsgálat során a javascript-konzolban mutatja, hogy hol a hiba, de olyan file nem szerepel a mappákban (valami generált dologra gondolok).

 

- Csak az adott domain név alatt jelentkezik ez a hiba (de pont ez alatt a név alatt szeretném futtatni az oldalt:)
- Telepítettem a wp-t és ezt a sablont egy másik domain név alá és ott működik normálisan az összes térkép.
- Hozzáteszem mindkét domain név ugyan azon a tárhelyen van!
- A domain, ahol a térképek jól működtek, átmigráltam a wp-t a rosszul működő domain alá, remélve hátha fog futni az összes térkép, de sajnos nem így lett, a hiba továbbra is fenn áll.

 

Mit gondoltok mi lehet a probléma oka? Az adott domain alatt van blokkolva valami?