James 42 Creative Commons License 2018.01.05 -1 0 1432

Ma például találtam egy gépet, amelyikre felment valami frissítés (annak ellenére, hogy korábban letiltottuk a Windows Update-et, ami már önmagában elég fura), és utána kijelentkezés után azt írta ki, hogy a felhasználó be van jelentkezve. Újra beléptem vele, és megint kiléptem, de akkor is ezt írta ki. Beléptem egy másik felhasználóval, és azzal is kiléptem, és megint azt írta ki rá, hogy be van lépve. Itt untam meg, mivel már nyilvánvaló volt, hogy a rendszer hazudik. Talán nem olyan nagy hiba, de azért elég zavaró lehet. Én mindenesetre szívesen visszaállítottam volna az előző build-et, de ezen a gépen nem volt ilyen lehetőség. A helyreállítási lehetőségek között csak olyanok voltak, hogy vagy csak a telepített alkalmazásokat törli, vagy a felhasználói beállításokat is. Én meg valahogy egyiket sem szeretném. Sajnos, ezen a gépen mentett lemezkép sem volt, pedig azt szívesen használtam volna ebben az esetben. Ha valakinek volna ötlete arra, hogy ezek után hogyan állhatnék vissza egyszerűen az előző build-re, azt megköszönném.

Előzmény: James 42 (1431)