katzp Creative Commons License 2018.01.04 0 0 82662

Pontosoan ezért van leszigetelve a háromfázisú sorolósín. Amúgy igen, a bejövő kábelek mind 10mm2-esek. A felső sor is háromfázisú sorolósínnel van kötve, hasonló módon fehér szigetelőszalaggal szigetelve. A felső sín 3db 4 mm2-es tömör fekete vezetékkel van bekötve az alsó sínből (lehet nem látszik a fotón). És az is igaz, amit írtatok, hogy 3x16A a jelenlegi rendszer. Korábban elmítve lett valami feszültség ingadozás, nem tudom azt hogy kell érteni, mert én ilyenről nem írtam. Semmi gondunk nincs, elég sok minden külön van biztosítva (szobák, konyha, sütő, kazán, riasztó, stb.), csak gondoltam egy FI relé nem árthat a rendszerből, főleg, hogy úgy tudtam, hogy az már kötelező...

 

Köszönöm aamúgy  sok-sok hozzászólást. Feljegyzem, hogy majd a plusz észrevételeket amiket írtatok: érvéghüvely, stb. Aztán majd, ha valaki megcsinálja, akkor ezek se maradjanak el. Sajnos a mai világban egy kicsit mindenhez érteni kell, vagy infókat gyüjteni, mert ha az ember nem ért hozzá, akkor  ott húzzák le ahol nem akarják... úgy vettem észre, hogy ezen a fórumon sok hozzáértő van, ezért is vettem a bátorságot, hogy írjak ide.

Előzmény: 0l0 (82661)