PT72 Creative Commons License 2017.12.26 0 1 14684

Szia, megnéztem az oldaladat. Szerintem nyugodtan érdemes a Shutteren próbálkoznod, technikailag jók a képek, a feltöltött képek jelenetős részénél jobbak. Nyilván többfajta kép kell, mint amit az oldaladon láttam, mert pont ezekből a témákból elég sok van, nagy a verseny. Ha pedig egyelőre nincs több téma, akkor ezekből kell sok, hogy a kereséseknél a tieid mindig ott legyenek a frissek között. Sok-sok kitartás kell persze, 4-5 ezer kép körül kezdhet el működni a dolog (garancia persze nincs rá), de sajnos akkor sem lehet leállni, minden héten újakat kell feltenni. Sokat. Tipp: lehet a fotókat többször használni. Lehet mindenből színes és fekete-fehér verziót feltenni, lehet vágni egy képből egy vízszintes és egy függőleges verziót, ez mind megengedett. Így egyből sokkal több feltöltendő anyagod van. Valamint: nem kell egyszerre sokat feltenni, inkább az a fontos, hogy tényleg állandóan legyenek új képeid. Amit esetleg elkezdenek venni, abból tegyél fel újabb verziókat, más színezéssel, szűrőkkel, stb., a reviewer mérlegelésén múlik, hogy mennyit fogad el ugyanabból a témából. Nyilván nem egyszerre kell feltenni ugyanannak a képnek 8 verzióját, hanem 1-2 hetes időközökkel. Készítesz 8 verziót, beteszed őket mappákba és 2 hetente felrakod az újabb verziókat. Mindegyiket vágd egy kicsit más méretűre, akkor nehezebben ismeri fel a rendszer a hasonló képeket. Szóval sok munka van a dologgal, de van fantázia a munkáidban, szerintem érdemes egy kicsit próbálkozni. 

Előzmény: Dénes87 (14655)