dunaihajós Creative Commons License 2017.12.23 0 0 21858

Nagyon sajnálom, hogy ÜNNEP-rontó leszek. De ki van verve a biztosítom.

Némi előinfó, 63 éves vagyok, munka nélkül, pedig sok évet dolgoztam végig 12-16 órán át naponta. Aki tudja a nevem, megtalál például az IMDB film-média web oldalon, 8 címen. Ennyit magamról.

Karácsony előtt kértem rendkívüli segélyt - ilyet csak 3 havonta lehet kérni - meg is ítélték 3000Ft-ot. Két héttel ezelőtt, de máig nem kaptam meg, vagyis ezt a nevetséges segélyt sem tudom elkölteni egy karácsonyi vacsorára (magamnak).

EZ BUDAKALÁSZ!!!!

Annak az alkalmazottnak a nevét nem írom le, aki nem utalta a segélyt, mert beperelhet személyiségi jogait megsértése miatt. De nálam megbukott.

Az önkori is megbukott, ha csak 3000Ft-ot tudott rám áldozni, gratulálok.

Innentől durva leszek:

A polgármesterünk egy hivalkodó "hímpáva", semmire nem alkalmas. A "városunkat" egy "zugügyvéd" vezeti, hideg fejjel, érzelmek nélkül. Sajnálatos, hogy a másik alpolginak nincs semmi szava. Amihez ért(ene), ahhoz most nem is engedi a kormány.

A jegyzőnk egy értelmes, de frusztrált ember, aki inkább rendőr lenne, mint hivatalnok. Ne parádézzon egyenruhában hétvégén, nem ez a dolga.

Itt most befejezem, mert nem akarok senkit bántani, végig menni a képviselőkön, többeket kedvelek is.

De nézzen magába mindenki, főleg akinek ez a megválasztott dolga lenne, EZ NORMÁLIS????