Smíró Creative Commons License 2017.12.15 0 4 164032

Ezért kár volt hajnalig fent maradnod és agyalnod:) Sas utca 21. elhangzik és akkor rögtön minden korábbi inkorrekt hozzászólás más színezetet vesz? No meg ezek után már könyörögni is kell, nehogy "neked essen" ?:))) Úgy gondolom, hogy a bicskanyitogató beszólásokért kapta, ami papíron jár, egyébként megúszta, ami a lovagiasság szabályai szerint járna attól, akit megsértett. Ha pedig valaki, aki profi a szakmájában - és egyébként nem a műhelyt takarítja, vagy "biztonsági őrzi" - és olyan hangnemet üt meg laikusokkal szemben, mint amit mindenki olvasott, azt szerintem nem kellene elvakult "édesanyai" módon lágyan dorgálni, mert az már késő. Inkább írnám azt, hogy nem gondoltam, hogy abból a házból (értsd Sas u. 21.) ennyi szenny kiömölhet. Így hogy vigyen oda bárki is lestrapált (svájci) órát javításra, ami mondjuk értéktelen, de érzelmi szálak kötik hozzá? Adamocska esetleg ott előttünk veri szét kalapáccsal, vagy vágja hozzánk azzal, hogy húzzunk a xarunkkal a fenébe? Vagy ha át is veszik, hogy lehet ilyen emberben bízni - ha egyáltalán szakember -, hogy hozzá is nyúl a "förtelemhez", és gondos kezekkel ki is hozza a maximumot a számára egyébként értéktelen roncsból? Ilyen hozzáállással mi keresnivalója van egyáltalán olyan helyen, ahová nem makulátlan, gyári órákat adnak le, hanem javításra szoruló holmit?

 

Bennem ez jött le az általa írt cím láttán és nem az, hogy: "Ja, ekkora szaktekintély vagy, hogy ott dolgozol és eddig na, ejnye-bejnye miket nem írogattál, ugyan ne légy már olyan, ezentúl profi módon oszd az észt, de meg ne bántódj, bocsánat, hogy élek, nehogy bánts engem is..." :((( Sajnálom, nekem kevesebb agyalás mellett ez a véleményem, amit meg bárki le"tehet", de kikívánkozott Aszpirin hozzászólása után. Egyébként megtartottam volna magamnak.

Előzmény: Aszpirin (164031)