phothock.hu Creative Commons License 2017.12.14 0 2 527

Olvasgatva itt a hozzászólásokat,meglepődtem hogy mennyire szélsőségesek a vélemények egy teljesen természetes folyamatról,és annak kialakulásáról a természetben aztán annak szerves hatásáról az emberi testre. Én értem hogy nem tanítják az iskolában hogy hogyan kell egészségesen élni,csak hogy melyik patikában veheted meg a fájdalomcsillapitot már megelőzésre is ajánják !!! Aki ezt elhiszi,annak már tényleg gyógyszeres kezelés kell. Saját tapasztalatom a desztilált vízzel,hogy nincs annál zseniálisabb mint amit a természet kínál.

Fogd fel az esővizet,és vezesd be a házadba nem kell a mosógépet,kávéfőzőt,bójlert,központi fűtésrendszeredet,wc, stb. vízkőtlenítened. lágy vizet ad, és számlád sem lesz,mert a hálózati vizfogyasztásod az irányadója a csatornadíjnak is.

Emberi fogyasztásra nem ajanlanám az esővizet,legalábbis nem azt ami az első negyed órában kimos a  levegőből, (az jó az ellátó rendszerbe)Utána nincs vele gond. Vannak házi párlók,amit én is két éve  használok waterwise 2000 (~50,000huf) 3,5 litert csinál,és egy személynek egy hétre elég, ha napi rendszerességgel fél litert fogyaszt belőle ehgyomorra,egyben legúzva.

Gyakorlati hatása az erekben a nyomás alapon működő tisztítás,amivel kvázi mint slaggal az autót levereted az érfalakról a salakot, és kipisilod. Utána a kiegyansúlyozott normál tálálkozás a mérvadó,vagyis ami elvileg mindig. Az érdekessége ennek a "befektetésnek" az is,hogy utána sokkal tudatosabb leszel az étrendedre is. Észre veszed hogy intenzívebben érzel ízeket, és bőrbetegségeket hamar enyhit gyógyít.  Édesanyámnak 20éve keneget a szeme sarkában lévő gyulladást amióte issza a vízpárlatot,elmúlt. Ez csak ami látszik,ami még nem produkált testi tüneteket azt nyilván nem tudhatjuk...

https://www.google.hu/search?rlz=1C1PRFC_enHU593HU593&biw=1360&bih=675&tbm=isch&sa=1&ei=PC4yWqj-NMfZwAKz4piwDA&q=waterwise+2000+&oq=waterwise+2000+&gs_l=psy-ab.12...615080.615080.0.617314.1.1.0.0.0.0.74.74.1.1.0....0...1c.1.64.psy-ab..0.0.0....0.1OpNFSSaf_k#imgdii=1oUb_Jh48L6kvM:&imgrc=d0rsmOsxzrK_UM: