gomuko Creative Commons License 2017.12.02 -1 1 280

Sziasztok! 

Beleléptem én is egy jó nagy adagba.

Találtam egy laptopot aminek a specifikációja nagyon tetszett. Gondoltam megveszem. 60e ftról lement az emberke 50re. Örültem is neki hogy milyen jó üzletet csinálok. A laptop egy másik városban volt, ami mellett egyik munkatársam lakott, így megbeszéltem vele hogy hozza el nekem. Így is történt. Átvette a gépet pénteken, én pedig kézhez kaptam vasárnap. Akkor vettem észre, hogy a specifikáció enyhén szólva nem az amit vártam. Egy i7-es gépet szerettem volna, erre kaptam egy pentiumot. Kerestem a srácot telefonon. Azt mondta bocs de ő nem ért hozzá. Mondam hogy ezzel én nem vagyok kisegítve és cseréljük vissza gépet. Ment a félre beszélés hogy hát max hétvégén mert nem tudja hogy lesz a héten. Mondtam h jó hívjon amint tud valamit. Másnap megint kerestem, felháborodottan közölte hogy még nemtudja melyik nap találkozzunk de holnap felhív. Szedrán vártam a hívást. Természetesen semmi. Másnap se vette fel a telefont, smsre se válaszolt. Tegnap megkerestem facebookon és leírtam neki hogy ez nem túl korrekt. Erre ő annyit válaszolt h ő nem vert át. Személyesen át lett véve a gép, ott lehetett volna nézni. És hogy írtak neki hogy elvinnék 45ért, annak a kontaktját odaadja és adjam el neki. Jajám csak annak a harmadik félnek is a rossz specifikációt írta és ő is azt vette volna meg. Tudok bármit lépni az ügybe? 

Csalással fel tudnám jelenteni de lenne-e értelme a dolognak? 

Köszi előre is.