Törölt nick Creative Commons License 2017.11.14 -2 6 7084

Én fekete lyukra tippelek, sőt biztosan tudom hogy a galaxisunk közepében (meg általában mindegyiknek) van egy szupermasszív fekete lyuk, szerintem valamit most találtak, ami akörül kering, akár barna törpe is lehet felőlem tök mindegy... primitív a cikk valóban eléggé, de szerintem inkább csak tréfálkozol, hiszen te is tudod hogy ennek semmi köze semmilyen civilizációhoz... persze álmodozni fantáziálni lehet, de nem is vizsgálható a kérdés, semmi támpont, vagy alap sincs arra hogy egyáltalán felmerüljön bármilyen civilizáció lét (mint egy másik rejtélyes esetnél, ahol ugyebár egy csillag fénye abnormálisan változik és szóba jött a lehetőség, hogy esetleg egy fejlett civilizáció csapolja azt a napot, valamilyen gigantikus asztro erőmű-rendszer van pályára állítva, de ha jól tudom ezt a teóriát már elvetették azóta, mert bizonyítást nyert, hogy valami gigantikus porfelhő okozza a jelenséget)... az meg hogy korábbi teljesen értelmezhetetlen... Itt meg annyit tudunk hogy egy egyelőre be nem azonosított égitestről van szó, ami nagy valószínűséggel egy ilyen törpecsillag... De mégis mi utal szerinted arra hogy itt mesterséges építmény lehetne esetleg..? Olvastál esetleg még más cikkeket erről az objektumról, tudsz egyéb adalék infót? Én most nem fogok keresgetni egyelőre... szerintem ha lenne itt valami szenzációs rejtély, az benne lenne a cikkben...

Előzmény: Gyöngyösgyémántos (7082)